į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Naujienos iš LRDPS Įgaliotinių posėdžio

2020-08-07

Iš vakaro susirinkę Molėtų rajone gražios gamtos apsuptyje ir pasidairę per teleskopą į žvaigždes ir planetas, nuo pat penktadienio ryto energija trykštanti Lietuvos ryšių darbuotojų profesinės sąjungos (LRDPS) komanda suderino darbo klausimų svarstymą, sprendimų priėmimą su gamtos tyrinėjimu, būtinųjų sąlygų energijai išlaikyti kūrimu.

 

Aptarę naujausius teisinius aktus ir jų įtaką darbo sąlygomis, įvertinę, kad daugenį suplanuotų veiklų pavyko įgyvendinti nors epidemiologinė situacija Lietuvoje įtempta, tačiau nutarta konferencijos šiais metais neorganizuoti, o planuotus mokymus, nors ir mažesne apimti, organizuoti nuotoliniu būdu. Susitarta aktyvesniau bendrauti ir problemas aptarti naudojantis įvairiomis Internet'inėmis priemonėmis.

 

Naudinga buvo visiems prisiminti kodėl tikime profesinėmis sąjungomis ir tai padarėme svarstydami ir grynindami supratimą, kokia yra mūsų vizija, misija bei vertybės. Na, o diskusijų rezultatais dalinsimės šiame puslapyje bei skleisime tarp savo kolegų narių ir pristatysime būsimiems nariams.

 

Keletas akimirkų iš Smagaus darbo gamtoje: