į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
LRDPS Konferencija Palangoje

2018 metų gegužės 26 d. Palangoje įvyko Lietuvos ryšių darbuotojų profesinės sąjungos (LRDPS)  ataskaitinė konferencija, kurioje dalyvavo 37 delegatai iš įvairių LRDPS vienijamų organizacijų. Įgaliotinių tarybos Metų veiklą pristatė LRDPS pirmininkė Regina Dvaržeckytė. Kontrolės komisijos pranešimą skaitė komisijos narė Nijolė Sagaitienė.

 

Savo pranešime LRDPS pirmininkė nemažai dėmesio skyrė kolektyvinių sutarčių numatomoms deryboms, darbo užmokesčiui bei LR Vyriausybės numatytai mokesčių reformai.

 

LRDPS konferencijos delegatai konstatavo, kad Vyriausybės siūloma mokesčių ir pensijų reforma yra neišanalizuota su socialiniais partneriais ir ji bus naudinga tik verslui, todėl pritariant Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos VI suvažiavimo išsakytiems reikalavimams „Dėl LR Vyriausybės mokesčių reformos įstatymų projektų“, nutarta LRDPS konferencijos vardu kreiptis į LR Seimą ir LR Vyriausybę dėl būtinybės detaliai išanalizuoti su socialiniais partneriais reformą ypatingai svarbią visiems gyventojams ir rezoliucija „Dėl LR Vyriausybės mokesčių reformos“ buvo priimta vienbalsiai.

 

Vėliau svarstyti numatomi pagrindiniai sekančių metų renginiai ir patvirtintas LRDPS Veiklos planas, atšaukti išėję iš darbo Įgaliotinių tarybos narių pavaduotojai bei patvirtinti nauji Įgaliotinių tarybos narių pavaduotojai.

 

Prieš LRDPS Konferenciją (gegužės 25 d.) visi delegatai dalyvavo vienos dienos patyriminiame seminare „Gyvenimo chaosas gal virsti darna“, kurį vedė SoulACTION emocinio intelekto lavinimo specialistės Inga Jablonskė ir Agnė Doveikaitė-Rubinė. Be teorinių žinių vyko daug praktinių užsiėmimų, kaip kad - „Tu esi savo gyvenimo kūrėjas“, „Dėmesio valdymas: atsipalaidavimas ir vidinė koncentracija kaip viena“, „Vidinė ramybė gyvenimo chaose“.